Akcja nie jest kolorowo

Utworzono dnia 18.05.2016

Niektóre dzieci w polskich szkołach i placówkach za naszą wschodnią granicą nie mają kolorowo. Potrzebują kredek, zeszytów, piórników, mazaków, bloków rysunkowych, plecaków, plasteliny, wycinanek, kolorowanek, czyli wszystkiego tego, co niezbędne do nauki i zabawy w pierwszych szkolnych latach. Przekaż im te najpotrzebniejsze przybory i w ten sposób wesprzyj naszych najmłodszych Rodaków!

Akcja Stowarzyszenia Traugutt.org pod nazwą "Nie jest kolorowo" odbywa się pod Honorowym Patronatem Wojewody Pomorskiego Dariusza Drelicha oraz Pomorskiego Kuratorium Oświaty.

W ramach w/w akcji, w dniach 9 – 22 maja 2016 roku w naszej placówce odbędzie się zbiórka nowych przyborów szkolnych.

Zbieramy tylko i wyłącznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone przybory szkolne: kredki, flamastry, zeszyty, piórniki, farbki, piórniki, ołówki, długopisy, torby, plecaki, kolorowanki, wycinanki, plastelinę, nożyczki, gumki itp.

Nie zbieramy podręczników szkolnych oraz używanych książek.

Dzieci czekają na Twoje dobre serce.

Szczegóły akcji pod adresem: http://www.niejestkolorowo.pl

red. Małgorzata Faliszek