Nasza Drużyna najlepsza w Gminie z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Utworzono dnia 24.04.2018

Drużyna w składzie: Maja Anklewicz, Klaudia Schurowska, Igor Kozioł i Robert Kruk zajęła I miejsce w Gminnym Turnieju z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego odbywającym się w dniu 23 kwietnia w Szkole Podstawowej w Łęgowie.

W pierwszym etapie uczestnicy zmagali się z pytaniami testowymi z zakresu przepisów ruchu drogowego. Kolejne konkurencje polegały na prawidłowym przejechaniu toru przeszkód oraz przez miasteczko ruchu drogowego. Ostatnie zadanie dotyczyło udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie naszej szkoły wspaniale poradzili sobie z tymi konkurencjami i zajęli I miejsce spośród wszystkich drużyn.

Ponadto zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy Turnieju. I miejce spośród wszystkich zawodników startujących w Turnieju zdobył Igor Kozioł, a II miejsce zajął Robert Kruk.

Nasza szkoła będzie reprezentować Gminę Pruszcz Gdański na powiatowym etapie turnieju, odbywającym się w dniu 26 kwietnia w Cedrach Wielkich.

Naszej drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach turnieju.

red. Joanna Słowikowska

Utworzono: 24.04.2018