Wieczorek pożegnalny klasy VI

Utworzono dnia 25.06.2018

20 czerwca uczniowie klasy VI przybyli ze swoimi rodzicami do szkoły, gdzie wraz z zaproszonym Gronem Nauczycielskim oraz koleżankami i kolegami z klasy V pożegnali się ze społecznością szkolną. Odświętnie ubrani szóstoklasiści w żartobliwych scenkach przedstawili swoje zmagania ze szkołą, a następnie wyrazili swoje podziękowanie za siedem lat nauki. Padły piękne, wzruszające słowa, przepełnione szacunkiem i wdzięcznością.

Kolejnym punktem uroczystości był występ uczniów klasy piątej, którzy pożegnali się ze starszymi kolegami i koleżankami, wszystkich absolwentów obdarowano upominkami. Następnie zabrała głos pani Ewa Szydziak-Jaworska, która w imieniu rodziców, podziękowała pani Dyrektor oraz Gronu Pedagogicznemu za ogromny wkład pracy włożony w naukę i wychowanie dzieci.

Pani Dyrektor oraz wychowawczynie podziękowały rodzicom za wspólpracę oraz działania wspierające proces edukacyjny i opiekuńczo-wychowawczy szkoły, a uczniom życzyły wspaniałych sukcesów na kolejnych etapach kształcenia.

Po przemówieniach nadszedł czas na zabawę i poczęstunek.

Takie chwile na długo pozostają w naszej pamięci i były miłym akcentem kończącym etap nauki w Szkole Podstawowej w Wojanowie.

red. Joanna Słowikowska

Utworzono: 25.06.2018