Zakończenie Roku Szkolnego

Utworzono dnia 25.06.2018

Na ten dzień czekaliśmy wszyscy - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO!!! Tradycyjnie w szkolnej świetlicy zgromadzili się uczniowie wraz z rodzicami i nauczyciele. Dyrektor Szkoły - Pani Danuta Kamińska powitała wszystkich zgromadzonych, gratulując uczniom naszej szkoły osiągnięć edukacyjnych i sportowych.

Następnie, w asyście wychowawców poszczególnych klas, pani dyrektor wręczyła nagrody książkowe, dyplomy oraz świadectwa z wyróżnieniem. W części artystycznej mogliśmy podziwiać występy taneczne naszych uczniów oraz przedstawienie teatru MaJo pt."Bambuko, czyli skandal w krainie gier".

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się na ostatnie przedwakacyjne spotkanie w klasach, by odebrać upragnione świadectwa.

Życzymy wszystkim bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku!

Do zobaczenia we wrześniu!!!

red. Joanna Słowikowska

Utworzono: 25.06.2018