Cyfrowobezpieczni.pl

Utworzono dnia 11.06.2018

W dniu 4 czerwca 2018 r. odbyły się warsztaty dla klas IV - VI dotyczące cyberberbezpieczeństwa. Szkoła od lutego 2018 r. uczestniczy w projekcie „Cyfrowobezpieczni.pl” w ramach którego odbywają się szkolenia dla nauczycieli, warsztaty dla dzieci, spotkania z rodzicami.  Projekt umożliwia nam korzystanie z ciekawych materiałów zamieszczonych na stornie internetowej, plakatów, broszurek i ulotek dotyczących szans i zagrożeń internetu.

Szkolnym mentorem cyfrowego bezpieczeństwa jest pedagog – Małgosia Faliszek, zaś warsztaty dla klas IV - VI przeprowadzała edukator p. Krystyna Laudańska, nauczyciel dyplomowany, praktyk, szkoleniowiec, trener kształcenia zawodowego, ekspert. Pani edukator w atrakcyjny i przystępny sposób prezentowała naszym uczniom świat internetu. Było twórczo, zabawnie i ciekawie.

red. Małgorzata Faliszek

Utworzono: 11.06.2018