Nieprawdopodobne emocje!

Utworzono dnia 01.10.2017

18 września uczniowie klasy  IVa  mieli  okazję przeżyć prawdziwe sportowe emocje oglądając mecz Lechia -Jagiellonia na Stadion  Energa Gdańsk.

Mecz na stadionie obejrzało ponad 15 tysięcy widzów. Wielu z nich zaopatrzyło się w ten dzień w koszulki i szaliki w barwach ulubionej drużyny. Emocje i atmosfera panująca na stadionie udzieliły się wszystkim kibicom, również naszym czwartoklasistom. Cała klasa głośno dopingowała Lechii Gdańsk.

Jagiellonia prowadziła z Lechią 3:1, ale nie zdołała wygrać. W doliczonym czasie gry humory gościom popsuł Marco Paixao. Portugalczyk strzelił dwa gole, zapewniając gdańszczanom szczęśliwy remis.

Młodzi kibice dzięki temu wyjazdowi mieli okazję na żywo śledzić poczynania piłkarzy z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, uczestniczenia w atrakcyjnej formie spędzenia czasu, a także zwiedzenia stadionu.

Uczniom klasy czwartej w drodze powrotnej dopisywały świetne humory.

red. Joanna Zastawna

Utworzono: 01.10.2017