Pożegnanie w "Beczkolandii"

Utworzono dnia 21.06.2019

Uczniowie z klasy 3a postanowili pożegnać ten rok szkolny w sposób niezwykły i oryginalny. Czy może być coś bardziej niezwykłego niż noc spędzona w beczkach? Prawdziwych, ogromnych, drewnianych beczkach?

Nie mogliśmy się doczekać tego dnia! Z plecakami, śpiworami i głowami pełnymi szalonych pomysłów wysiedliśmy z autokaru w malowniczej kaszubskiej wiosce- Grabówek. No i zaczęła się nasza wielka przygoda… Najpierw postanowiliśmy poszaleć w parku linowym, żeby dać upust rozpierającej nas energii. Nasza pani i rodzice, którzy byli z nami, podziwiali nasze niespożyte siły, zwinność i spryt. Pewnie chcieli zobaczyć, jak dużo jesteśmy w stanie wytrzymać, bo zabrali nas na ekstremalną przeprawę przez las… Było ciężko, ale bardzo szybko naładowaliśmy akumulatory pluskając się w chłodnej wodzie jeziora i znów byliśmy gotowi do zabawy! Jazda konno, ognisko i pożegnalna piosenka...nawet łezka w oku się zakręciła, bo przecież żegnamy trzecią klasę!  Nie zapomnimy tego nigdy! No i w końcu przyszła noc, a z nią nasze wymarzone "spanie w beczkach”. Chociaż rodzice, nie wiemy dlaczego,  nie popierali naszego entuzjazmu, dla nas była to najbardziej niesamowita noc w życiu.

Dziękujemy rodzicom za te niezwykłe przeżycia w Akademii Przygody!

red. Marzena Witek

Utworzono: 24.06.2019