Rok szkolny 2020/2021

Aktualności, strona 2 z 16

Wyróżnienie Międzynarodowym w Konkursie "Matematyczny Kangur"

Utworzono: 11.06.2021

22 kwietnia 2021 roku odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu “Kangur Matematyczny”. W konkursie wzięło udział 14 uczniów naszej szkoły.

Sprawozdanie z realizacji Szkolnego Programu Profilaktycznego

Utworzono: 11.06.2021
Sprawozdanie z realizacji Szkolnego Programu Profilaktycznego "Rozwiń Skrzydła"

Klasa druga w ZOO

Utworzono: 11.06.2021

Nareszcie wycieczka! Czekaliśmy na nią tyle miesięcy! I wszystko było dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Piękna pogoda, świetne humory i mnóstwo wrażeń, jakich dostarczają zawsze spotkania ze zwierzętami. Majestatyczne słonie, wesołe małpki i ufne żyrafy , które chętnie pozowały z nami do zdjęć.

Laureaci IX edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Utworzono: 31.05.2021

Uczniowie z klasy drugiej po raz pierwszy wzięli udział w Wielkim Maratonie Czytelniczym. Dołączyli do grupy 3370 uczniów z siedmiu województw naszego kraju. W każdym miesiącu dzieci czytały jedną konkursową książkę, a potem pisały trudny test sprawdzający...

Warsztaty "Wakacje z programowaniem"

Utworzono: 31.05.2021

Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia z programowania dla najmłodszych. Kurs oparty jest o platformę ”Scratch” i skierowany jest do dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści.

Kocham cię, kocham Mamo!

Utworzono: 21.06.2021