Aktualności, strona 4 z 9

Wielki sukces Pauliny Lazarskiej!

Utworzono: 10.02.2022

Paulina Lazarska z klasy trzeciej  zajęła pierwsze miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd w Przejazdowie, przepięknie wykonując kolędę - "Cicho, cicho pastuszkowie”. To już drugi konkurs wygrany przez Paulinkę w tym roku szkolnym, po Gminnym Konkursie Piosenki...

Bezpieczne ferie

Utworzono: 08.02.2022

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Świetlica przygotowała gazetkę przypominającą o bezpiecznych zasadach spędzania wolnego czasu. Miejmy nadzieję, że dopisze pogoda i dzieci jeszcze skorzystają ze śniegu.

Świetlicowe przygotowania do Walentynek

Utworzono: 08.02.2022

Już niedługo Walentynki i z tej okazji świetlica stała się pracownią serduszek. Dzieci z wielkim zapałem podjęły się zadania, tworząc po kilka serc. Niektóre z nich podziwiać można na szkolnej tablicy.

Awaria telefonu stacjonarnego

Utworzono: 17.01.2022
Szanowni Państwo,

Z powodu awarii telefonów stacjonarnych w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Wojanowie prosimy o kontakt ze szkołą:
Za utrudnienia przepraszamy.

Zawieszenie kursów szkolnych w komunikacji gminnej

Utworzono: 22.12.2021