Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Utworzono dnia 24.06.2023

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 8:30 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Uroczystości towarzyszyło motto M. Twaina: „Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”

Na początku uroczystości Pani Dyrektor Małgorzata Sulewska przywitała uczniów klas 1- 6, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości: Przewodniczącego Rady Gminy Pruszcz Gdański – pana Marka Kowalskiego oraz proboszcza parafii w Wojanowie księdza Marka Kapustę. Najpierw, w podniosłej atmosferze odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły. Następnie uczniowie klasy 6, którzy żegnali się ze szkołą w Wojanowie, wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali pani dyrektor, nauczycielom, pozostałym pracownikom szkoły i rodzicom za pomoc, wsparcie, trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Miłe słowa podziękowania dla nauczycieli i pracowników szkoły skierował też pan Krzysztof Paradzewski – przedstawiciel rodziców uczniów klasy 6.

Specjalną niespodziankę dla uczniów klasy 6 przygotowali koleżanki i koledzy z klasy V i III, którzy dobrym słowem, piosenką i pluszowym prezentem pożegnali starszych kolegów.

W końcu nadszedł momentem długo wyczekiwany przez uczniów - wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców najlepszych świadectw, nagród za wysokie wyniki w nauce wychowaniu. Podziękowania, również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by podsumować bieżący rok szkolny oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Utworzono: 24.06.2023