Kwesta na rzecz WOŚP

Utworzono dnia 17.02.2024

W naszej szkole uczymy się,  jak ważne jest pomaganie innym, zwłaszcza tym, którzy potrzebują wsparcia.

28 stycznia po raz kolejny uczniowie z naszej szkoły włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestując w szkole, a także na ulicach Wojanowa. W tym roku cel był: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, a mottem zbiórki było „Tu wszystko gra OK!”. Podczas kwesty uczniowie wręczali charakterystyczne czerwone serduszka WOŚP i z uśmiechem na twarzy zbierali datki od przechodniów i mieszkańców. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać kwotę 915,99zł, za którą serdecznie dziękujemy!

Po raz kolejny pokazaliśmy, że w naszej społeczności szkolnej panuje atmosfera wzajemnej pomocy i troski o drugiego człowieka.

Ponadto, uczniowie naszej szkoły wystąpili z programem artystycznym w Sztabie Wielkiej Orkiestry w Szkole w Rusocinie.

Utworzono: 17.02.2024