Sukcesy naszych uczniów

Utworzono dnia 15.12.2023

Uczniowie naszej szkoły nieustannie zachwycają swoimi osiągnięciami i sukcesami w różnorodnych konkursach, demonstrując wyjątkowe talenty oraz zaangażowanie w różnorodne dziedziny. Ich pasja, zaangażowanie i ciężka praca sprawiają, że ich osiągnięcia są nie tylko osobistym sukcesem, lecz także powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej. W ostatnim czasie nasi uczniowie osiągnęli następujące sukcesy:

• Nagrodę Wójta Gminy Pruszcz Gdański za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymał Grzegorz Kulkowski i Bartosz Kulkowski,
  • Natalia Hercog zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim,
  • Ewa Cwalina zdobyła II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim,
  • Kinga Narewska zajęła II miejsce w Konkursie Plastycznym na najpiękniejszą ozdobę choinkową zorganizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Pruszczu Gdańskim
  • Robert Krzyżanowski zdobył wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Powiatowa Kartka Świąteczna"

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

red. Joanna Słowikowska

Utworzono: 15.12.2023