"A kiedy już będę dorosły...." - projekt edukacyjny realizowany w klasie 3a

Utworzono dnia 07.12.2016

W tym roku szkolnym wychowawczyni klasy 3a p. Agnieszka Paszko zaprosiła rodziny swoich wychowanków do współpracy przy realizacji autorskiego projektu edukacyjnego „A kiedy już będę dorosły…”. Dzięki niemu uczniowie i ich bliscy mogą poczuć się pełnymi członkami klasowej oraz szkolnej społeczności, a dzieci poznają ciekawe zawody, które mogą je zainspirować w przyszłości. Jako pierwszy o swoim zawodzie policjanta opowiadał wujek Janka Lazarskiego – starszy aspirant Dariusz Młynarz, który przyjechał do naszej szkoły wraz ze starszym aspirantem Maciejem Kopińskim. Panowie policjanci ciekawie opowiadali o swoim zawodzie oraz zaprosili uczniów do radiowozu, którym jeżdżą do zdarzeń drogowych. Dzieci były rozentuzjazmowane, zajrzały do każdej nawet najmniejszej skrytki. Kajdanki cieszyły się największym powodzeniem. Włączanie sygnału dźwiękowego i świetlnego to dla nich przysłowiowa "bułka z masłem".

Serdecznie dziękujemy panom policjantom za otwartość, poświęcony czas i arcyciekawe spotkanie.

red. Agnieszka Paszko

Utworzono: 21.09.2016