Projekt edukacyjny „A kiedy już będę dorosły…”

Utworzono dnia 07.12.2016

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 3a biorą udział w projekcie edukacyjnym "A kiedy już będę dorosły". Celem głównym projektu jest zwrócenie przez dziecko szczególnej uwagi na zawody wykonywane przez najbliższych członków rodziny swoich kolegów/koleżanek, dostrzeżenie różnorodności grupy oraz integracja i zaangażowanie rodziców w życie szkoły.

17 października pan Radosław Radziwilski przedstawił dzieciom, na czym polega organizacja imprez integracyjnych. Państwo Radziwilscy prowadzą firmę Extreme-Club Centrum Turystyki Aktywnej. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która bazuje na własnym, najwyżej jakości sprzęcie. Specjalizuje się profesjonalną realizacją imprez firmowych.

Podczas szkolnego spotkania pan Radosław wraz z synem Nikodemem zagwarantowali uczniom klasy trzeciej niezapomniane wrażenia. Każdy uczestnik spotkania miał możliwość przejażdżki po boisku pojazdem "side by side" – czterokołowcem przeznaczonym do jazdy w terenie.

Za zaangażowanie, poświęcony czas i niezapomniane wrażenia serdecznie dziękujemy!!!

red. Agnieszka Paszko

Utworzono: 24.10.2016