Jestem Wyjątkowa – Maja Paradzewska

Utworzono dnia 04.04.2018

Maja urodziła się 18 stycznia i jest spod znaku koziorożca. Ma siostrę bliźniczkę - Martynkę. Rodzice Mai: pani Justyna i pan Krzysztof są z zawodu protetykami słuchu. Maja od pięciu miesięcy jest szczęśliwą posiadaczką chomika dżungarskiego, który wabi się Songo. Zainteresowaniami dziewczynki są: narty, snowboard, łyżwy, sanki, rolki, rower, hulajnoga, biegi, pływanie. Lubi też taniec i muzykę. Uczy się języka hiszpańskiego. Od przedszkola ćwiczy taekwondo. Ma już biały pas z żółtą belką.
Na zaproszenie rodziców Mai i Martynki odwiedziła nas mistrzyni świata w taekwondo pani Dorota Mazur, współzałożycielka Sportowego Klubu AN-DO. Maja z siostrą zaprezentowały swoje umiejętności zaszczepiając zamiłowanie do tego sportu swoim kolegom i koleżankom.
W wolnych chwilach lubi budować smoka z klocków lub konstruować. Z apetytem zjada spaghetti, pesto, rosół, pomidorówkę, kotlety mielone, jabłeczniki i sernik.
Z wizytą do naszej klasy przyszedł tata Mai – pan Krzysztof, który kocha żeglarstwo i z wielkim zaangażowaniem opowiadał o swojej pięknej pasji. Uczył też każdego węzłów żeglarskich. Za zaangażowanie i zaszczepiania miłości do taekwondo i żeglarstwa serdecznie dziękujemy!

red. Agnieszka Paszko

Utworzono: 04.04.2018