Jestem Wyjątkowa – Martyna Paradzewska

Utworzono dnia 04.04.2018

Martynka to ośmioletnia dziewczynka, która ma siostrę bliźniczkę Maję. Jej ulubionym kolorem jest niebieski. Lubi jeść lody, jabłecznik, pomidorówkę, kabanosy, pesto, czekoladę. Kocha zwierzęta, marzy o piesku. Lubi jazdę konną. Na taekwondo chodzi już z od trzech lat. Ma biały pas z żółtą belką, a w zawodach zdobyła już sporo medali, w tym złoto. Dodatkowo uczy się języka hiszpańskiego.
Z wizytą przyszła mama Martynki, która zawodowo zajmuje się badaniem słuchu oraz dobieraniem odpowiedniego aparatu słuchowego. Zaprezentowała dzieciom sprzęt, na którym pracuje. Każdy mógł mieć zbadany słuch. Zajęcia tak bardzo się wszystkim spodobały, że dzieci badały sobie słuch nawzajem. Następnie degustowały gofry wypieczone przez dziewczynki i mamę. Zachwytom nie było końca.

Serdecznie dziękujemy rodzinie Martyki za fascynujące chwile!

red. Agnieszka Paszko

Utworzono: 04.04.2018