Jestem wyjątkowa - Oliwia Gudojć

Utworzono dnia 16.01.2018

Na początku grudnia Oliwka Gudojć z klasy pierwszej prezentowała swoją wyjątkowość podczas całego tygodnia. Przyniosła do szkoły swoje ulubione książki, filmy i zabawki. Na specjalnie wyznaczonym miejscu w klasie zawisły zdjęcia jej  najbliższych członków rodziny, pupili oraz najważniejsze informacje o naszej bohaterce. Otóż Oliwcia kocha zwierzęta, ma ich aż sześcioro. Uwielbia się nimi opiekować. Lubi sport – ma już spore sukcesy w Teakwondo. Wolny czas spędza na podwórku, gdzie bawi się w Indian. Lubi programy naukowe i historyczne. W przyszłości chce zostać archeologiem lub żołnierzem. Sporym zaskoczeniem dla koleżanek i kolegów z klasy była wizyta Zębowej Wróżki, którą pewnego popołudnia przyprowadzała do klasy Oliwia. Wszystkie dzieci były zauroczone pięknym i mądrym gościem. Wróżka nauczyła dzieci właściwego czyszczenia zębów, wskazała zdrowe produkty żywieniowe, przyniosła pierniczki w kształcie zębów, które dzieci fantazyjnie udekorowały. To była niezapomniana wizyta. Dziękujemy serdecznie mamie Oliwci - Pani Magdalenie Gudojć, za pomoc w realizacji projektu, pomysłowość i uśmiech!

red. Agnieszka Paszko

Utworzono: 16.01.2018