Jestem wyjątkowa – Shayen Oetken

Utworzono dnia 20.04.2018

Shayen urodziła się w Niemczech, a do naszej szkoły uczęszcza od poprzedniego roku szkolnego wraz z braćmi: Taysenem i Jaydenem. Choć początki nie były łatwe, teraz dziewczynka jest bardzo zadowolona. Otoczona jest miłymi rówieśnikami, z którymi z przyjemnością spędza czas. Shayen ma pieska z którym uwielbia bawić się po szkole. Lubi także bawić się lalkami Barbie i Babyborn. Ze sportu preferuje jazdę rowerem, na łyżworolkach, chętnie skacze na trampolinie. Zimą często odwiedza basen, a latem plaże. Z kulinariów uwielbia budyń czekoladowy, naleśniki z nutellą, rosół i spaghetti. Jej ulubionym filmem jest „Kraina lodu”. Shayen nie może doczekać się narodzin maleńkiego braciszka, który już niebawem ma przyjść na świat. Podczas tygodnia prezentowania swojej wyjątkowości dziewczynka zaprosiła do klasy swoją mamę, panią Małgorzatę, która zachęciła dzieci do udziału w warsztatach wielkanocnych. Uczniowie wykonali wiele pięknych świątecznych dekoracji. Zabawa była świetna. Serdecznie dziękujemy rodzinie Shayen za pomoc w realizacji projektu.

red. Agnieszka Paszko

Utworzono: 20.04.2018