Jestem Wyjątkowa – Tola Sztuka

Utworzono dnia 04.04.2018

Tola to ośmioletnia dziewczynka, która urodziła się 25 lutego. W zabawie lubi nazywać siebie Julią, a znajomi nazywają ja Tosią. Jej hobby to łowienie ryb z wujkiem Oskarem i dziadkiem Krzysiem. Mieliśmy przyjemność gościć w naszej klasie wujka Oskara, który z pasją opowiadał o sposobach łowienia ryb oraz o żonglerce. Tola z bratem zdobywają nagrody w wędkarstwie. Poza tym Tola uczy się gry na gitarze, żonglerki i gimnastyki artystycznej. Na zaproszenie rodziców gościła u nas pani Małgorzata Ławrynowicz – olimpijka z Aten w gimnastyce artystycznej, która ciekawie opowiadała o tej dyscyplinie sportowej. W wolnym czasie dziewczynka wykonuje praca plastyczne, jeździ na rolkach, rowerze, ogląda bajki. Najbardziej lubi spędzać ten czas z rodziną podczas wesołych wyjazdów. Mama Toli - pani Sandra, przeprowadziła z pierwszoklasistami zajęcia matematyczne, gdyż właśnie taki zawód wykonuje. Udowodniła, że istnieje wzór na miłość, a matematyk Szymon Patyk został zilustrowany przez uczniów. Z panem Tomaszem – tatą Toli, mamą i bratem Tymonem - wyruszyliśmy na wycieczkę do sąsiadującej ze szkoła firmy Volvo. Za zaangażowanie całej rodziny, wspaniałe pomysły, mile spędzone chwile – gorąco dziękujemy!

red. Agnieszka Paszko

Utworzono: 04.04.2018