Aktualności, strona 3 z 16

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Pielęgniarzy

Utworzono: 12.05.2020

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Pielęgniarzy uczniowie klasy 3 wraz z całą społecznością szkolną dziękują personelowi medycznemu za zaangażowanie w ratowanie zdrowia i życia ludzkiego!

Święto Uchwalenia Konstytucji 3-Maja

Utworzono: 28.04.2020

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego.

Utworzono: 03.04.2020
Komisja Rekrutacyjna prosi rodziców dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta w Wojanowie w roku szkolnym 2020/2021 o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka w terminie do 16 kwietnia 2020 r.

Jednocześnie prosimy o uzupełnienie dokumentacji rekrutacyjnej.

Komunikat Dyrekrora Szkoły

Utworzono: 24.03.2020

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,

Bardzo dziękuję wszystkim tym z Państwa, którzy wzięli udział w badaniu ankietowym. Otrzymaliśmy odpowiedzi od 55% ankietowanych. Na podstawie analizy odpowiedzi wynika, że jedna czwarta uczniów (25%) nie ma dostępu do Internetu, możliwość indywidualnego dostępu do Internetu i samodzielnej pracy przy komputerze ma zaledwie 41% uczniów, tylko jedna trzecia posiada urządzenie zaopatrzone w  kamerkę, tylko 38% uczniów posiada skrzynkę e-mail, a ponad połowa uczniów (62%) nie może zasiadać przy urządzeniu (jak komórka, tablet, laptop, komputer) zgodnie z planem lekcji, gdyż rodzice sami pracują na komputerze, lub są poza domem, a dzieci nie mogą korzystać z Internetu bez nadzoru dorosłej osoby.