Aktualności, strona 4 z 16

Komunikat Dyrektora Szkoły

Utworzono: 20.03.2020

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,

Wszyscy znajdujemy się w trudnym, nietypowym położeniu związanym z zagrożeniem epidemiologicznym. Ogłoszona przerwa w zajęciach dydaktycznych okazuje się dużym wyzwaniem dla nauczycieli, ale przede wszystkim dla Państwa i Waszych dzieci.  Pracujemy nad tym, aby jak najkorzystniej dla dzieci działała szkoła  w tej nowej sytuacji i wszyscy, razem z Wami, uczymy się w niej funkcjonować.

Psycholog radzi

Utworzono: 20.03.2020

Komunikat Dyrektora Szkoły

Utworzono: 18.03.2020

W związku z rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem, zwracam się z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta  w Wojanowie.

Sprawy do szkoły prosimy kierować drogą pocztową tradycyjną lub za pomocą poczty e-mail sp.wojanowo@wp.pl, lub poprzez e-puap (adres: PGSPWOJ).

Rekrutacja

Niezbędną dokumentację związaną z rekrutacją do oddziału przedszkolnego oraz zapisem dzieci do klasy I na nowy rok szkolny 2020/2021 można dostarczyć bezpośrednio do szkoły. Przy wejściu do szkoły w przedsionku jest ustawiona skrzynka, do której rodzice mogą składać wnioski rekrutacyjne wraz z załącznikami w zamkniętych kopertach.

Drugim sposobem dostarczenia wniosku i pozostałych dokumentów jest wysłanie ich skanów bezpośrednio na adres szkoły sp.wojanowo@wp.pl. Wysłanie skanu nie zwalnia z obowiązku przedłożenia oryginałów dokumentów do szkoły najpóźniej do 02.04.2020 r.

Więcej informacji na temat zmian w rekrutacji do oddziału przedszkolnego można znaleźć w Komunikacie Wójta Gminy Pruszcz Gdański z dnia 17.03.2020 r. na stronie Gminy:

Danuta Kamińska, dyrektor szkoły

Utworzono: 18.03.2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Jeśli jest coś, co Was niepokoi, chcecie porozmawiać, potrzebujecie wsparcia specjalisty – zadzwońcie!